Recenzie

Skutočne výnimočné

Super bolo vsetko. Zlata recepcna ❤️, miesto, vybavenie, sluzby, prostredie. O tejto moznosti ubytovania viem uz dlhsie, prvy raz somho vyskusal a som spokojny

Karol
Karol
Slovensko

Fajn hotel v tichej lokalite

Tichá lokalita v Liptovskom Jáne, veľmi ochotný personál (pomôžu a poradia kedykoľvek) a dostatok miesta na parkovanie. Pekné prostredie kaštieľa, či už vonku alebo vnútri.

Michal
Michal
Slovensko

Malý slovenský Versailles

Pekný hotel s možnosťou súkromného wellnes (sauna, vírivka), výýýýborné jedlo (pre mňa obrovské porcie ale pre chlapov super). Mali sme polopenziu, obed sme skúšali ajna iných miestach L.Jána, ale v kaštieli varia široko- ďaleko najchutnejšie.

Gabriela
Gabriela
Slovensko

Super

Jedlo a raňajky v reštaurácii boli výborné. Pestrý výber raňajkového bufetu. Obsluha na vysokej úrovni. Veľmi milý personál.

Dáša
Dáša
Slovensko

Maximálna spokojnosť, vrelo odporúčame!

Boli sme maximálne spokojní! Krásne, tiché prostredie, veľmi čisto. Celý kaštieľ je vyzdobenými peknými dekoračnými predmetmi. Ocenili sme aj kópie ruského umenia. Personál veľmi milý, recepčné i čašníci! Radi sa vrátime!!!

Adelka
Adelka
Slovensko

Napísal som pravdu a vždy sa rád tam vrátim

Ano raňajky boli na veľmi dobre úrovni,boli sme veľmi spokojní. Liptov je náš rodný kraj,veľmi sme tam spokojní.Sme radi,že u nás funguje kaštiel v krásnom prostredí a veľmi citlivo prerobený na účely turistiky a spoznávania.

Vincent
Vincent
Slovensko

Skutočne výnimočné

Všetko. Pekne prostredie, izby a jedlo na 1 ?

Ľudka
Ľudka
Slovensko