Svätojánsky kaštieľ
Štýlový hotel s nádychom minulosti

Novozrekonštruovaný Hotel Svätojánsky kaštieľ z pôvodne renesančného objektu zo 17. storočia sa nachádza v malej historickej obci Liptovský Ján, ktorá dostala do vienka mimoriadne krásnu prírodu s najkrajšou dolinou v Nízkych Tatrách. Z pôvodného objektu sa do súčasnosti zachovala presklená loggia na hlavnej fasáde, ktorú tvoria 4 mohutné stĺpy s iónskymi hlavicami a zároveň aj časť pôvodnej urbanistickej štruktúry.

Štýlový hotel s nádychom minulosti obkolesuje prekrásny park, v ktorom sa doposiaľ nachádza pôvodná gaštanová alej. V tomto parku nájdete neopakovateľné posedenie v tichom prostredí, ktoré je sprevádzané príjemným zvukom kvapkajúcej vody z fontány umiestnenej v strede hotelového parku. Už len zavrieť oči, započúvať sa a budete ako v časoch dávno minulých.

Hotel Svätojánsky kaštieľ má vo svojej ponuke štýlovo a vkusne zariadené izby, pre najmenších návštevníkov detský kútik, hotelovú knižnicu, pre chvíle oddychu relax centrum, romantický park plný zelene s fontánou uprostred, pre mlsné jazýčky reštauráciu, Coffee bar so starými LP platňami, kongresovú sálu, salónik, letnú terasu pod gaštanmi a borovicami z čias minulých, požičovňu i úschovňu športového náradia, biliard, stolný futbal, bezplatné parkovisko, WiFi pripojenie na internet, hotelové 7 miestne TAXI, spoločenské hry pre všetkých a hlavne chuť a snahu vytvoriť pre Vás príjemnú atmosféru v našom hoteli Svätojánsky kaštieľ.

Blízke okolie poskytuje nespočetné množstvo zimných i letných aktivít, ktorými si môžete spríjemniť a spestriť Váš pobyt u nás v hoteli Svätojánsky kaštieľ. Obdobie zimy ponúka bežecké lyžovanie, lyžiarsku turistiku, sánkovanie, jazdu na saniach so záprahom a samozrejme skvelú lyžovačku – lyžiarske stredisko Jasná, stredisko Ružomberok Malinô-Brdo, Ski centrum Opalisko. V období leta si naozaj každý príde na svoje v jednej z najkrajších a najdlhších dolín Nízkych Tatier – prechádzky, turistika, cykloturistika, fotografické hobby, výlety, historické pamiatky, jaskyniarstvo a nemôžeme nespomenúť kúpanie (termálny prameň Kaďa, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne, Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešeňová).

rooms 1 25
IZIEB
rooms 1 72
Lôžok
staff 1 22
PERSONÁLU
163857334425969162 2 8
ROKOV PREVÁDZKY

Doplnkové služby

Detský kútik

V našom detskom kútiku majú možnosť sa zabaviť nie len malí, ale aj veľkí.

Detský kútik ponúka možnosť zahrať si biliard, stolný futbal či šípky. K dispozícii sú aj karty či rôzne spoločenské hry. Na najmenšie ratolesti čakajú hračky či rozprávkové knižky.

Masáže

Masáže sú jedinečný spôsob, ako zrelaxovať, uvoľniť sa, ako posilniť svoje zdravie, dosiahnuť životnú rovnováhu a harmóniu tela i mysle. Podstatou masáži je odstránenie psychických aj fyzických blokov, telo sa tak uvoľní a lepšie regeneruje. Veľmi príjemným efektom je pocit znovu dobytia energie, uvoľnenia a rozmaznávania.

Lyžiareň

V priestoroch hotela sa nachádza aj lyžiareň kde je možné odloženie lyží, snowboardov, lyžiarok či sánok.

Každá izba má svoj vlastný odkladací priestor a kľúč. Lyžiareň je vykurovaná takže svoje lyžiarky ráno nájdete vysušené a vyhriate.

Ocenenia

Award
Traveller Review Awards 2021
Award
Bronzová Liptovská hviezda 07/2018 - 07/2020