Vyberte si jeden z lákavých darčekových poukazov pre Vás či Vašich známych

Potešte Vašich najbližších krásnym univerzálnym darčekom v podobe oddychu v našom hoteli Svätojánsky kaštieľ*** a doprajte im fantastický zážitok.

Láka Vás viac romantický pobyt vo dvojici alebo túžite po oddychu v privátnom wellness centre hotela? Ako nápaditý darček Vám ponúkame aj pobyt pre rodičov či dlhší pobyt pre nie len pre seniorov.
Každý pobytový balíček si po konzultácii s hotelom viete dotvoriť len podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Darčekový poukaz na mieru

V prípade, že máte vlastnú predstavu a chcete prekvapenie priamo na mieru,
pripravíme vám darčekový poukaz podľa vašich požiadaviek.

Pobytové balíčky

Romantic

Doprajte si pobyt plný romantiky s Vašou polovičkou práve u nás alebo spríjemnite život Vašich blízkych. Romantický 2-nočný pobyt pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe s romantickou 3-chodovou večerou pri sviečkach, bohaté raňajky formou švédskych stolov, využitie privátnej vírivej vane s Proseccom, kvetinová výzdoba na izbe, ovocná misa a sekt pri príchode na izbu. Možnosť donášky a objednávky kytice pre Vašu drahú polovičku pred príchodom alebo počas Vášho pobytu.

 

Relax

Doprajte oddych sebe alebo svojim známym v podobe nášho darčekového poukazu RELAX (3 noci s polpenziou) s možnosťou využitia nášho privátneho relax centra kde si doprajete relaxačný mix vo forme vírivky a sauny vo dvojici. Okolie ponúka širokú možnosť cyklotrásy s týmto balíčkom máte k dispozícii počas celého pobytu dva bicykle a cyklomapu, zregenerovať sa môžete klasickou masážou opäť v našom privátnom relax centre.

 

Darčekové poukazy sú platné do konca roka v ktorom bol poukaz zakúpený.
V cene darčekového poukazu nie je zahrnutá miestna daň 1€/os/noc.

Poukazy je možné využiť v termínoch: 20.09.2021 – 23.12.2021, 05.04.2022 – 20.06.2022, 19.09.2022-23.12.2022
Pobyt vo vybraných termínoch je možný za doplatok.
Už zakúpený/darovaný darčekový poukaz je možné po konzultácii s hotelom rozšíriť o ďalšie osoby (napr. deti) za doplatok.
Darčekový poukaz je možné zakúpiť aj na Vami vopred vybraný termín ale aj na voľné využitie v priebehu roka.
Pre využitie pobytu vo forme darčekového poukazu je potrebné odsúhlasiť pobyt s recepciou hotela e-mailom alebo telefonicky z dôvodu obsadenosti izieb.

Pri požiadavke klienta vieme darčekový poukaz darčekovo zabaliť.
Darčekový poukaz vieme upraviť podľa Vašich požiadaviek, je možné ho vystaviť priamo na meno obdarovaného či pridať krátke venovanie.
Darčekový poukaz zašleme na Vašu e-mailovú adresu a na Vami uvedenú adresu poštou.