Štvorposteľová izba

Max. hostí
4 Dospelí / 3 Deti
Rezervovaných nocí
1 minimum
Typ postele
2 dvojpostele alebo dvojposteľ a 2 jednopostele
Plocha
35 m²

Hotel ponúka ubytovanie v 2 štvorlôžkových izbách. Jedna izba disponuje dvoma manželskými posteľami (manželská posteľ 180×200 cm + manželská posteľ 160×200 cm) a druhá izba má manželskú posteľ a dve samostatné lôžka. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením s WC a sprchovým kútom, fénom, SAT – TV + DVD, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica.

Izbové služby

Wi-Fi
Raňajky
Televízor
Parkovanie
Rýchlovarná kanvica
Sušič vlasov
Telefón
Trezor

Doplnkové služby

Prístelka pre dieťa
Prenosná detská postieľka

Recenzie izby

Vincent
Vincent - Slovensko

Ano raňajky boli na veľmi dobre úrovni,boli sme veľmi spokojní. Liptov je náš rodný kraj,veľmi sme tam spokojní.Sme radi,že u nás funguje kaštiel v krásnom prostredí a veľmi citlivo prerobený na účely turistiky a spoznávania.

Adelka
Adelka - Slovensko

Boli sme maximálne spokojní! Krásne, tiché prostredie, veľmi čisto. Celý kaštieľ je vyzdobenými peknými dekoračnými predmetmi. Ocenili sme aj kópie ruského umenia. Personál veľmi milý, recepčné i čašníci! Radi sa vrátime!!!

Gabriela
Gabriela - Slovensko

Pekný hotel s možnosťou súkromného wellnes (sauna, vírivka), výýýýborné jedlo (pre mňa obrovské porcie ale pre chlapov super). Mali sme polopenziu, obed sme skúšali ajna iných miestach L.Jána, ale v kaštieli varia široko- ďaleko najchutnejšie.