Dvojspálňový apartmán

Max. hostí
4 Dospelí / 3 Deti
Rezervovaných nocí
1 minimum
Typ postele
dvojposteľ a 2 jednopostele
Plocha
55 m²

Štýlovo zariadený apartmán je možné využiť aj ako rodinnú izbu. Apartmán pozostáva z dvoch samostatných izieb oddelených dverami. Prvá izba je priestranná, disponuje manželskou posteľou, pohodlným gaučom a plne vybavenou kuchynkou. V druhej časti apartmánu sú dve pevné oddelené, samostatné lôžka. Gauč je rozkladací a je možné ho využiť ako prístelku. Luxusná kúpeľňa ponúka vaňu, dve umývadlá, bidet, fén a WC. Izba má vlastný šatník, balkón, LCD TV, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarnú kanvicu. Napriek tomu, že je apartmán vybavený kuchynkou, kuchynka nie je prispôsobená na trvalé varenie stravy.

Izbové služby

Wi-Fi
Raňajky
Televízor
Parkovanie
Vaňa
Súkromný balkón
Bidet
Sušič vlasov
Telefón
Trezor

Doplnkové služby

Prístelka pre dieťa
Prenosná detská postieľka

Recenzie izby

Michal
Michal - Slovensko

Tichá lokalita v Liptovskom Jáne, veľmi ochotný personál (pomôžu a poradia kedykoľvek) a dostatok miesta na parkovanie. Pekné prostredie kaštieľa, či už vonku alebo vnútri.

Vincent
Vincent - Slovensko

Ano raňajky boli na veľmi dobre úrovni,boli sme veľmi spokojní. Liptov je náš rodný kraj,veľmi sme tam spokojní.Sme radi,že u nás funguje kaštiel v krásnom prostredí a veľmi citlivo prerobený na účely turistiky a spoznávania.

Dáša
Dáša - Slovensko

Jedlo a raňajky v reštaurácii boli výborné. Pestrý výber raňajkového bufetu. Obsluha na vysokej úrovni. Veľmi milý personál.