Dvojposteľová izba

Max. hostí
2 Dospelí / 1 Deti
Rezervovaných nocí
1 minimum
Typ postele
Dvojlôžková postel
Plocha
20 m²

Hotel ponúka ubytovanie v 14 dvojposteľových izbách s manželskou posteľou, kde je možné pripraviť prístelku. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením s WC a sprchovým kútom, fénom , SAT – TV + DVD, Wi-Fi pripojenie, telefón, trezor, rýchlovarná kanvica.

Izbové služby

Wi-Fi
Raňajky
Parkovanie
Televízor
Sušič vlasov
Rýchlovarná kanvica
Telefón
Trezor

Doplnkové služby

Prenosná detská postieľka
Prístelka pre dieťa

Recenzie izby

Adelka
Adelka - Slovensko

Boli sme maximálne spokojní! Krásne, tiché prostredie, veľmi čisto. Celý kaštieľ je vyzdobenými peknými dekoračnými predmetmi. Ocenili sme aj kópie ruského umenia. Personál veľmi milý, recepčné i čašníci! Radi sa vrátime!!!

Dáša
Dáša - Slovensko

Jedlo a raňajky v reštaurácii boli výborné. Pestrý výber raňajkového bufetu. Obsluha na vysokej úrovni. Veľmi milý personál.

Gabriela
Gabriela - Slovensko

Pekný hotel s možnosťou súkromného wellnes (sauna, vírivka), výýýýborné jedlo (pre mňa obrovské porcie ale pre chlapov super). Mali sme polopenziu, obed sme skúšali ajna iných miestach L.Jána, ale v kaštieli varia široko- ďaleko najchutnejšie.

Michal
Michal - Slovensko

Tichá lokalita v Liptovskom Jáne, veľmi ochotný personál (pomôžu a poradia kedykoľvek) a dostatok miesta na parkovanie. Pekné prostredie kaštieľa, či už vonku alebo vnútri.